Strona główna
O nas
Aktualności
Struktura
Dziekanat
Rekrutacja
Dla studentów
Fotoplenery
Dla pracowników
Do pobraniaTablica ogłoszeń
Dla firm


"Program rozwojowy Politechniki Koszalińskiej w zakresie przybliżenia kształcenia do potrzeb rynku pracy i gospodarki opartej na wiedzy"EDYCJA PROJEKTU na lata 2010 - 2012 została zakończona 30.09.2012. Poniżej przedstawiamy Państwu zakres działalności GO!design w trakcie jego trwania:

Ogólne założenia programowe Praktyk dla studentów Architektury Wnętrz.

Jest to praktyka inwentaryzacyjno-projektowa, ze szczególnym naciskiem na poznanie metod przeprowadzania, opracowywania i rysowania prostych rysunków inwentaryzacyjnych - obiektów, wnętrz, detalu; Zapoznania się z ogólnym charakterem pracy w firmie projektowej. Student Instytutu Wzornictwa na kierunku Architektura Wnętrz przechodzi podstawowe kursy z zakresu Sztuk Pięknych oraz Podstaw Projektowania Architektury Wnętrz, Komunikacji Wizualnej ,Wzornictwa i Mebla, Rysunku technicznego i geometrii wykreślnej oraz podstawowych informacji dotyczących technik oświetleniowych. Praktyki zawodowe mają na celu praktyczne rozwijanie powyższych umiejętności w zderzeniu z realnym światem poza uczelnianym. Możliwość czynnego uczestniczenia w Praktykach, pracy w funkcjonującym na rynku Biurze Projektowym pozwala na sprawdzenie siebie jako przyszłego projektanta i człowieka zarazem.


Ogólne założenia programowe Praktyk dla studentów Wzornictwa.

Celem tego typu praktyki jest rozbudowanie współpracy na linii Uczelnia (Politechnika Koszalińska) / Przedsiębiorca. Ta współpraca pozwoli studentom zapoznać się z zasadami funkcjonowania i organizacji biura projektów, pracy zespołu, pozwoli na praktyczne poznanie kolejnych etapów sporządzania dokumentacji projektowej, zorientowanie się we współzależnościach pomiędzy inwestorem, projektantem i wykonawcą a także pomoże poznać zasady współpracy wzornika z poszczególnymi branżami technicznymi.Praktyki dają studentom szansę sprawdzenia w praktyce nabytej wiedzy i umiejętności oraz poznania na żywo środowiska pracy. Nierzadko są też okazją dla pracodawcy do poznania studenta i potem do zatrudnienia go.Strona głównaPoprzednia strona WzornictwaWyślij uwagi techniczne
Copyright: Wzornictwo 2009-2010