Strona główna
O nas
Aktualności
Struktura
Dziekanat
Rekrutacja
Dla studentów
Fotoplenery

Białowieża luty 2010

Białowieża wrzesień 2010

Karpacz luty 2011

Biebrza 2011

Beskidy luty 2012

Plenery własne

Dla pracowników
Do pobraniaTablica ogłoszeń
Dla firm


Plener zimowy w Karpaczu. 10-18 lutego 2010.
W ramach projektu Program rozwojowy Politechniki Koszalińskiej w zakresie przybliżenia kształcenia dla potrzeb rynku pracy i gospodarki opartej na wiedzy współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IV, Działanie 4.1, Poddziałanie 4.1.1 Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej zorganizował w dniach 10.02-18.02.2011 kolejny plener fotograficzny.
Tym razem pojechaliśmy do Karpacza.
Zasady i cele pleneru były zgodne z tymi, które obowiązywały w czasie pleneru w Białowieży.
Pogoda "w kratkę" trochę krzyżowała nam plany, ale mimo to udało się zrealizować zaplanowany wcześniej program. Trzy główne punkty tego programu, to: Kościół Pokoju w Jaworze, zamek Chojnik i oczywiście Śnieżka.
Ponadto w samym Karpaczu zwiedziliśmy świątynię Wang oraz zaporę wodną na Łomnicy, byliśmy również nad wodospadem Szklarki. Chodziliśmy też sporo po górach odwiedzając okoliczne schroniska, poprzez Samotnię przez Strzechę Akademicką, aż do Domu Śląskiego, skąd można już było zrobić wypad na Śnieżkę.
Emocji i mocnych wrażeń oraz okazji do świetnych zdjęć przy tym nie brakowało.
Wieczorne spotykania były okazją do zaprezentowania tych zdjęć, a toczące się przy tym dyskusje inspirowały nas do tego, by następnego dnia zrobić jeszcze lepsze ujęcia.
To juz trzeci plener fotograficzny organizowany przez nasz Instytut, a duże zainteresowanie nim studentów potwierdza, że dzięki połączeniu aktywności fizycznej z teoretycznymi i praktycznymi informacjami dotyczącymi realizowanego zadania, jest bardzo dobrą formą rozpoczęcia nowego semestru. Dlatego też mamy wielką nadzieją na kontynuowanie tej tradycji w następnych semestrach.Strony autorskie uczestników pleneru (kolejność alfabetyczna):

Proszę uczestników pleneru o dostarczanie zdjęć na strony autorskie.

Strona głównaPoprzednia strona WzornictwaWyślij uwagi techniczne
Copyright: Wzornictwo 2009-2010